Oferujemy tylko produkty nowe i sortowane typu cream!

Oferujemy tylko produkty nowe i sortowane typu cream!

Nasza firma to cieszący się zaufaniem Klientów, importer ubrań używanych typu cream. Współpracując z naszą hurtownią online mogą być Państwo pewni, że otrzymają jedynie dobrej jakości tanią odzież, która została starannie wyselekcjonowana, a także jest odzwierciedleniem aktualnych trendów w modzie. Dlaczego warto nam zaufać? Dajemy naszym Klientom możliwość zobaczenia worków przed ich nabyciem oraz zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny.

Nasza tania hurtownia odzieży używanej, importowanej z Anglii oraz Irlandii, dokładnie sortuje oferowane przez siebie towary – dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom produkty z metką, pochodzące prosto z magazynów popularnych marek (takich jak m.in. Zara, Doroty Perkins, H&M, Top Shop czy Esprit). Natomiast wszystkie oferowane przez nas ubrania typu cream, które są pozbawione metek, nie posiadają na sobie żadnych śladów noszenia.

Ponadto jako hurtownia z dużym doświadczeniem w branży odzieży używanej, oferujemy Państwu także swoje fachowe doradztwo, które – mamy nadzieję – okaże się pomoce w rozkręceniu własnego biznesu.

Dodaj komentarz

Zamknij