Boohoo to dość młoda marka brytyjska, która kieruje się zasadą „nie traktuj zbyt serio mody i życia”. Producent bawi się trendami, co szczególnie doceniają indywidualiści lubiący wyróżniać się z tłumu. W ubraniach Boohoo nie da się pozostać niezauważonym. To niepowtarzalne fasony, wzory i kolory, które podkreślą osobowość i pomogą wyrazić siebie.

Odzież Boohoo skierowana jest do osób, które nie boją się nowości. Producent nie lubi nudy i powtarzalności i dlatego co chwilę wprowadza nowe kolekcje, które podbijają serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Są to oszałamiające sukienki, stroje kąpielowe, topy, kurtki, żakiety, szorty, spodnie, legginsy i nie tylko. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu Boohoo będzie towarzyszyć paniom zarówno podczas eleganckich przyjęć, szalonych imprez, jak i na co dzień. Producent stara się także trafić w gust wymagających mężczyzn, co bardzo dobrze mu wychodzi. Odzież męska Boohoo to kolekcje na niezwykle wysokim poziomie. Są to spodnie, spodenki, koszulki, t-shirty, kurtki, jak i inne elementy męskiej garderoby zarówno eleganckiej, jak i na co dzień.

Producent nie ogranicza się tylko do odzieży i w swojej ofercie posiada również liczne dodatki i akcesoria (buty, okulary, torby i więcej).

Zamknij