Co to jest odzież typu cream?

Często zdarza się, że hurtownie posiadają własne nazewnictwo kategorii oferowanych ubrań. Istnieje jednak uniwersalna klasyfikacja, która dzieli odzież używaną na kilka kategorii: CREAM, pierwszy gatunek i drugi gatunek.

Towar typu CREAM uważany jest za najlepszy. Ubrania te często są nowe lub wyglądające jak nowe, nie posiadają żadnych uszkodzeń czy zabrudzeń. Jednocześnie są to produkty modne.

Szukając sklepu z odzieżą używaną natknęłam się na określenia SORT i NIESORT. Jaka jest różnica między nimi?

Są to najczęściej spotykane typy sprzedawanego towaru. Kupując SORT otrzymujemy ubrania sprawdzone pod kątem stanu, jak i rodzaju. Dzięki temu zamawiając towar możesz wybrać konkretne grupy produktów – odzież damską, męską, spodnie, bluzy i wiele innych.

W przypadku NIESORTU jest zupełnie inaczej. Ubrania nie są sprawdzane pod żadnym kątem – otrzymane worki trafiają do sklepów, gdzie pracownicy muszą we własnym zakresie posortować artykuły, być może niektóre z nich wyrzucić lub wyprać. Jest to opcja tańsza, jednak niegdy nie wiemy, czy nie trzeba będzie wyrzucić znacznej części ubrań.

W naszej firmie nie sprzedajemy produktów z kategorii NIESORT.

Jakie ubrania wybrać, aby poprowadzić atrakcyjny dla klientów sklep z odzieżą używaną?

Najlepiej wybrać kategorię outlet bądź CREAM. Tylko w takim przypadku masz pewność, że kupione przez Ciebie rzeczy będą świetnej jakości. Pierwsza kategoria obejmuje końcówki kolekcji wielu znanych marek. Druga natomiast to starannie dobrane produkty posiadające wygląd nowych, często nawet posiadające oryginalne metki.

Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim, a chciałabym zamawiać od Was towar. Czy jest jakaś możliwość wysłania zamówionych rzeczy?

Oczywiście. Współpracujemy z firmą kurierską DPD, co pozwala nam na dostarczenie zamówionego towaru do każdego miejsca w Polsce. Niewątpliwym atutem jest fakt, że dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie dostarczyć towar nawet w 24 godziny. Dodatkowe ubezpieczenie paczki gwarantuje dostarczenie bez uszkodzeń.

Zamknij