W naszej firmie zawsze dbamy o to, aby zaproponować klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Dlatego z otwartością przyjmujemy zarówno zamówienia dużych sklepów, jak i niewielkich lumpeksów. Misją naszej firmy od samego początku jest dostarczanie klientom wyłącznie najlepszych produktów typu outlet bądź CREAM.

Aby zamówić towar, wystarczy skontaktować się z nami i przekazać własne preferencje co do przeznaczenia ubrań oraz ich rodzaju. Najczęściej typ zamówienia jest uzależniony od wielkości danego sklepu.

W przypadku dużych przedsiębiorstw, prowadzących handel odzieżą używaną, najchętniej wybierane są worki z konkretnymi ubraniami, np. jeden worek ze spodniami męskimi, jeden z bluzkami damskimi, a jeden ze spódniczkami dla dziewczynek. Dzięki temu można uzupełnić sprzedawaną kolekcję o konkretne produkty.

Jeśli jednak firma prowadzi niewielki sklep, znacznie lepszym wyborem byłby wybór tzw. miksów. W takich przypadkach w worku znajdują się różne ubrania – zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce. Mogą to być spodnie, bluzki, kurtki, spódnice, sukienki i wiele innych.

Niezależnie od tego, jaki typ wybierzesz, jednego możesz być pewny – wszystkie oferowane przez nas ubrania są w świetnym stanie. Wiele z nich posiada także metki.

Wszystkie artykuły, które otrzymujemy od naszych współpracowników z Anglii oraz Irlandii, trafiają do specjalnych sortowni. W nich poszczególni pracownicy sprawdzają otrzymany towar (który właściwie zawsze jest w świetnym stanie), a także dzielą go na konkretne rodzaje.

Następnie wkładają poszczególne grupy produktów do specjalnych worków foliowych bądź z juty. Tak przygotowany towar trafia do odbiorców.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas usług są także jasne warunki współpracy. Na naszej stronie internetowej znaleźć można cennik, który przedstawia ceny poszczególnych zestawów produktów. Dzięki temu z góry wiesz, ile zapłacisz.

Po złożeniu zamówienia w jak najkrótszym czasie przygotowujemy niezbędny towar do wysyłki i zamawiamy współpracującą z nami firmę kurierską DPD, która w 24 godziny dostarczy towar w wybrane miejsce Polski.

Zamknij