Z pewnością każdy zgodzi się, że w dzisiejszych czasach zwraca się szczególną uwagę na to,c o się nosi. Nie zawsze musi chodzić o konkretne marki czy drogie rzeczy – bardziej dotyczy to stylizacji czy fasonu poszczególnych elementów ubioru. Dlatego też niezależnie od tego, czy kupujemy najnowszą kolekcję znanego projektanta, czy tanie ciuchy z lumpeksu, zawsze zwracamy uwagę na to, aby były one dopasowane do naszych upodobań, a także zgodne z dzisiejszą modą.

Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest przede wszystkim jasno określona misja. Od początku naszej działalności zwracaliśmy uwagę na to, by dostarczać naszym klientom wyłącznie taką odzież używaną, która będzie wyglądać porządnie. Przechadzając się po sklepach z odzieżą używaną widzieliśmy bowiem, że ich asortyment pozostawia wiele do życzenia – od razu było widać, że ubrania były już noszone, często posiadały zabrudzenia, a nawet niewielkie uszkodzenia. Do teraz nie zapomnieliśmy także tego charakterystycznego zapachu.

Dlatego też postanowiliśmy zadbać o to, aby dostarczane przez nas artykuły wyróżniały się nie tylko niższą ceną w stosunku do nowych rzeczy, ale także odpowiednim przygotowaniem do ponownej sprzedaży.

Prowadzoną przez nas działalność rozpoczęliśmy od wyszukania w Anglii oraz Irlandii sortowni, które będą nam odpowiadać standardami działania. Najbardziej rygorystycznymi standardami. Dzięki temu możemy mieć pewność, że otrzymane produkty spełniają nasze wysokie wymagania.

Wyglądają jak nowe, w wielu przypadkach posiadają metki, nie posiadają wad, uszkodzeń ani zabrudzeń. Jednocześnie – co dla nas bardzo ważne – nasze produkty nie posiadają tego charakterystycznego zapachu. W rezultacie, wybierając nasze produkty możesz stworzyć świetny lumpeks, który będzie wyglądał jak standardowy, profesjonalny sklep odzieżowy. Z pewnością jest to lepsze rozwiązanie niż wnętrza, które kojarzymy z wielu lumpeksów – sterty nieułożonych ubrań, leżących w koszach lub powieszonych nieestetycznie na wieszakach.

Dlatego tez w naszej hurtowni polecamy produkty wszystkim, którym zależy na renomie swojego sklepu oraz porządnych ubraniach.

Dodatkowym elementem, który wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji jest również indywidualne podejście do klienta. W naszej ofercie bowiem nie znajdziesz towaru z kategorii NIESORT.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły są sprawdzane pod kątem jakości i dzielone zgodnie z przeznaczeniem (damskie, męskie, dziecięce), jak również elementem garderoby (spodnie, bluzki, kurtki itp.). To z kolei pozwala zaproponować klientom nie tylko mieszanki różnego rodzaju ubrań, ale także dopasowane do potrzeb danego klienta towary.

Z czasem nasza hurtownia stawała się coraz popularniejsza, właśnie dzięki realizowanej od początku misji dbania o odpowiednich dostawców oraz jakość oferowanych produktów. Rozszerzyliśmy zatem działalność początkowo na najbliższy region, a dziś już na całą Polskę.

Mamy świadomość, że wiele sklepów z odzieżą używaną proponuje różne akcje wymiany towarów. Dlatego niezwykle ważne są terminowe dostawy. W tym celu rozpoczęliśmy współpracę ze znaną i cenioną firmą kurierską DPD, dzięki czemu możemy być pewni, że wszystkie produkty przyjdą na czas. Zazwyczaj jest to okres 24 godzin. Niewątpliwym atutem jest fakt, że dzięki usługom tej firmy możemy dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Zamknij